I Liga | 2009-11-04 19:47:30 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: Widzew Łódź
Ustalono już termin rozpoczęcia wiosennych meczów zaplecza Ekstraklasy. Inauguracyjna kolejka w nowym roku zaplanowana jest na pierwszy weekend marca.
Pierwotnie pierwszoligowa wiosna miała zostać zapoczątkowania tydzień później. Jednak Wydział Gier PZPN po konsultacji z Wydziałem Szkolenia PZPN oraz Piłkarską Ligą Polską zdecydował o zmianie terminu.
Inauguracyjna kolejka w nowym roku zostanie więc rozegrana w dniach 6. oraz 7. marca 2010 roku.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








