I Liga | 2009-11-04 19:03:52 | Nadesłał: Daniel Koniński | Źrodlo: inf. własna
W zaległym meczu czternastej kolejki Unibet I ligi, GKS Katowice pokonał na wyjeździe Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:1. W pierwotnym terminie (10.10) mecz został przełożony z powodu powołań zawodników GieKSy do młodzieżowej reprezentacji Polski.
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice 1:3 (1:0)
1:0 Kołodziej 34. min
1:1 Kamiński 54. min
1:2 Cholerzyński 59. min
1:3 Goncerz 71. min
Żółte kartki: Świerblewski, Konieczny - Siedlarz, Cholerzyński.
Sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom).
Podbeskidzie: Mikler - Matawu, Dancik, Kołodziej, Świerblewski (76.Rocki), Patejuk (83.Malinowski), Osiński, Cienciała, Bagnicki (56.Matus), Kanik, Konieczny.
GKS: Gorczyca - Cholerzyński, Napierała, Kamiński, Niechciał, Goncerz (78.Pytlarz), Hołota, Siedlarz (55.Sroka), Plewnia, Iwan, Kaliciak (87.Cieluch)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.