Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2009-11-04 19:03:52 | Nadesłał: Daniel Koniński | Źrodlo: inf. własna

GieKSa ograła Podbeskidzie

Fot.: Dawid Ćmielewski

W zaległym meczu czternastej kolejki Unibet I ligi, GKS Katowice pokonał na wyjeździe Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:1. W pierwotnym terminie (10.10) mecz został przełożony z powodu powołań zawodników GieKSy do młodzieżowej reprezentacji Polski.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice 1:3 (1:0)
1:0 Kołodziej 34. min
1:1 Kamiński 54. min
1:2 Cholerzyński 59. min
1:3 Goncerz 71. min

Żółte kartki: Świerblewski, Konieczny - Siedlarz, Cholerzyński.

Sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom).

Podbeskidzie: Mikler - Matawu, Dancik, Kołodziej, Świerblewski (76.Rocki), Patejuk (83.Malinowski), Osiński, Cienciała, Bagnicki (56.Matus), Kanik, Konieczny.

GKS: Gorczyca - Cholerzyński, Napierała, Kamiński, Niechciał, Goncerz (78.Pytlarz), Hołota, Siedlarz (55.Sroka), Plewnia, Iwan, Kaliciak (87.Cieluch)

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane