Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2009-10-30 19:53:37 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: inf.własna

Portowcy wracają z trzema punktami

Pogoń Szczecin pokonała na wyjeździe Wisłę Płock 1-0 (1-0). Jedną bramkę zdobył piłkarz Wisły, Pęczak

Wisła Płock 0-1 Pogoń Szczecin
Paweł Pęczak 29 (s)

Wisła: 1. Przemysław Mierzwa - 4. Paweł Pęczak (46, 22. Krzysztof Zaremba), 20. Mateusz Żytko, 16. Sławomir Jarczyk, 3. Rafał Lasocki - 12. Tomasz Grudzień (69, 8. Bartosz Wiśniewski), 23. Artur Wyczałkowski, 5. Bartłomiej Sielewski, 14. Łukasz Masłowski, 9. Robert Chwastek (34, 7. Kamil Gęśla) - 26. Daniel Koczon.

Pogoń: 84. Radosław Janukiewicz - 4. Marcin Nowak, 23. Krzysztof Hrymowicz, 14. Maciej Mysiak, 27. Marcin Woźniak (56, 11. Tomasz Parzy) - 17. Maksymilian Rogalski, 3. Piotr Koman (36, 2. Łukasz Wróbel), 6. Przemysław Pietruszka, 20. Josef Petřík - 8. Marek Kowal (78, 21. Maciej Ropiejko), 78. Olgierd Moskalewicz.

żółte kartki: Wyczałkowski, Sielewski, Masłowski - Janukiewicz.

sędziował: Paweł Dreschel (Gdańsk).

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane