I Liga | 2009-10-17 20:59:36 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: inf. własna
Do dwóch niespodzianek doszło w Wielkopolsce. Najpierw upadła twierdza Gorzów Wielkoposki, którą zdobyło Podbeskidzie, a następnie w Poznaniu miejscowa Warta pokonała Górnik Zabrze 2:1. Pierwsze bramki i punkty na wyjeździe w końcu padły łupem Sandecji Nowy Sącz, która wygrała w Płocku 4:2.
GKP Gorzów Wielkopolski - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:2 (1:1)
0:1 Dariusz Kołodziej 24
1:1 Michał Ilków-Gołąb 29
1:2 Piotr Bagnicki 90
GKS Katowice - Flota Świnoujście 2:1 (1:0)
1:0 Bartosz Iwan 16
1:1 Damian Staniszewski 77
2:1 Adrian Napierała 84
Dolcan Ząbki - Znicz Pruszków 2:1 (1:1)
0:1 Paweł Kaczmarek 17-k
1:1 Maciej Tataj 27
2:1 Andrzej Stretowicz 86
czerwona kartka: Tomasz Owczarek 70 (Znicz, za drugą żółtą).
Warta Poznań - Górnik Zabrze 2:1 (0:0)
1:0 Piotr Reiss 51
2:0 Marcin Klatt 62
2:1 Mariusz Przybylski 77
czerwona kartka: Błażej Jankowski- po zakończeniu spotkania (Warta, za drugą żółtą).
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Kluczbork 0:2 (0:0)
0:1 Waldemar Sobota 85
0:2 Tomasz Kazimierowicz 89
czerwona kartka: Mikołaj Skórnicki 57 (KSZO, za faul).
ŁKS Łódź - Górnik Łęczna 4:2 (1:0)
1:0 Marcin Adamski 26
2:0 Łukasz Gikiewicz 66
3:0 Adrian Świątek 68
3:1 Rafał Niżnik 74
4:1 Łukasz Gikiewicz 75
4:2 Janusz Surdykowski 84
Wisła Płock - Sandecja Nowy Sącz 2:4 (0:2)
0:1 Rafał Berliński 17
0:2 Maciej Bębenek 41
0:3 Arkadiusz Aleksander 64
1:3 Rafał Lasocki 77
2:3 Bartłomiej Sielewski 83
2:4 Dariusz Zawadzki 90
czerwona kartka: Marcin Pacan 89 (Wisła, za drugą żółtą).
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.