I Liga | 2009-10-13 23:36:22 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: inf. własna
We wtorek (13.X.) rozegrano dwa zaległe mecze pierwszej ligi. W spotkaniu z dziesiątej kolejki katowicki GKS rozgromił u siebie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4:1 (2:0). Natomiast w Łodzi odrobiono zaległości z jedenastej serii spotkań. ŁKS zremisował z MKS-em Kluczbork 0:0.
GKS Katowice - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4:1 (2:0)
1:0 Bartosz Iwan 31
2:0 Krzysztof Kaliciak 43
2:1 Mikołaj Skórnicki 47
3:1 Krzysztof Kaliciak 73
4:1 Gražvydas Mikulėnas 83
czerwona kartka: Michał Stachurski 58 (KSZO, za drugą żółtą).
ŁKS Łódź - MKS Kluczbork 0:0
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.