I Liga | 2009-09-02 21:42:57 | Nadesłał: Hubert Piętoń | Źrodlo: inf.własna
Wisła Płock rzutem na taśmę uratowała remis w meczu na własnym stadionie z Wartą Poznań. Do 90 minuty Płocczanie przegrywali z Wartą 0:1 po bramce Pawła Iwanickiego w 19 minucie gry. W doliczonym czasie sędzia Włodzimierz Bartos podyktował rzut karny dla Wisły, którego na bramkę zamienił Mateusz Żytko i mecz zakończył się remisem 1:1
2 września 2009, 19:00 - Płock
Wisła Płock 1-1 Warta Poznań
Mateusz Żytko 90 (k) - Paweł Iwanicki 19
Wisła: 1. Przemysław Mierzwa - 20. Mateusz Żytko, 16. Sławomir Jarczyk (81, 22. Krzysztof Zaremba), 2. Marcin Pacan, 9. Robert Chwastek - 5. Bartłomiej Sielewski (63, 17. Adam Dylewski), 18. Karol Kostrubała (71, 12. Tomasz Grudzień), 11. Maciej Wyszogrodzki, 14. Łukasz Masłowski - 8. Bartosz Wiśniewski, 26. Daniel Koczon.
Warta: 1. Łukasz Radliński - 4. Paweł Ignasiński, 16. Alain Ngamayama, 18. Przemysław Otuszewski, 5. Maciej Wichtowski - 19. Tomasz Bekas, 20. Marcin Wojciechowski, 7. Tomasz Magdziarz (90, 22. Jacek Kopaniarz), 10. Paweł Iwanicki (70, 21. Arkadiusz Miklosik) - 9. Piotr Reiss, 8. Marcin Klatt (84, 11. Michał Bała).
żółte kartki: Wiśniewski, Kostrubała - Iwanicki, Ignasiński, Ngamayama.
sędziował: Włodzimierz Bartos (Łódź).
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.