Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2009-08-30 19:02:04 | Nadesłał: mickjagger | Źrodlo: inf. własna

Górnik dzieli punkty z GKP

Górnik Łęczna po zaciętej walce zremisował z GKP Gorzów Wielkopolski 2:2. Wszystkie cztery gole padły już w pierwszej odsłonie meczu.

Górnik Łęczna - GKP Gorzów Wlkp. 2:2 (2:2)
1:0 Sławomir Nazaruk 12. min
1:1 Paweł Kaczorowski 25. min
2:1 Sławomir Nazaruk 32. min
2:2 Mateusz Piątkowski 45. min

Żółte kartki: Wallace, Sławomir Nazaruk (obaj Górnik)
Sędziował: Kenji Ogija (Japonia)

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane