I Liga | 2009-08-30 19:02:04 | Nadesłał: mickjagger | Źrodlo: inf. własna
Górnik Łęczna po zaciętej walce zremisował z GKP Gorzów Wielkopolski 2:2. Wszystkie cztery gole padły już w pierwszej odsłonie meczu.
Górnik Łęczna - GKP Gorzów Wlkp. 2:2 (2:2)
1:0 Sławomir Nazaruk 12. min
1:1 Paweł Kaczorowski 25. min
2:1 Sławomir Nazaruk 32. min
2:2 Mateusz Piątkowski 45. min
Żółte kartki: Wallace, Sławomir Nazaruk (obaj Górnik)
Sędziował: Kenji Ogija (Japonia)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








