I Liga | 2009-08-30 20:00:59 | Nadesłał: mickjagger | Źrodlo: inf. własna
ŁKS Łódź zanotował pierwsze w tym sezonie ligowe zwycięstwo. W niedzielnym meczu 5. kolejki I ligi łodzianie pokonali 1:0 Wisłę Płock. Gola, który uszczęśliwił łódzkich kibiców zdobył Adrian Świątek.
ŁKS Łódź - Wisła Płock 1:0 (0:0)
1:0 Adrian Świątek 62. min
Żółte kartki: Mariusz Mowlik, Gabor Vayer, Rafał Kujawa, Dejan Ognjanovic - Bartosz Wiśniewski
Sędziował: Łukasz Bartosik (Kraków)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








