Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2009-08-21 16:50:13 | Nadesłał: Daniel Koniński | Źrodlo: TS Podbeskidzie

Linka nowym zawodnikiem Podbeskidzia

Fot.: Artur Starz

W dniu dzisiejszym kontrakt z Podbeskidziem Bielsko-Biała podpisał bramkarz - Paweł Linka. Umowa obowiązywać będzie przez 4 lata.

3-letni zawodnik obdażony jest świetnymi warunkami fizycznymi - 198 centymetrów wzrostu i 85 kg. wagi. W poprzednich latach występował w takich zespołach jak Amica Wronki, Lech Poznań, czy Odra Wodzisław Śląski. Wiosnę poprzedniego sezonu spędził w greckim AÓ Xánthi.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane