I Liga | 2009-08-21 16:50:13 | Nadesłał: Daniel Koniński | Źrodlo: TS Podbeskidzie
W dniu dzisiejszym kontrakt z Podbeskidziem Bielsko-Biała podpisał bramkarz - Paweł Linka. Umowa obowiązywać będzie przez 4 lata.
3-letni zawodnik obdażony jest świetnymi warunkami fizycznymi - 198 centymetrów wzrostu i 85 kg. wagi. W poprzednich latach występował w takich zespołach jak Amica Wronki, Lech Poznań, czy Odra Wodzisław Śląski. Wiosnę poprzedniego sezonu spędził w greckim AÓ Xánthi.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








