Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2009-08-16 21:17:58 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: Ks Warta Poznań

Rekordowa frekwencja przy Drodze Dębińskiej

Fot.: Dawid Ćmielewski

Długie kolejki przy kasach i kompletny brak miejsc siedzących - takich tłumów nie było w "ogródku" co najmniej od barażowego meczu o awans do II ligi z Unią Janikowo. Ligowa premiera Warty w Poznaniu zgromadziła grubo ponad 2,5 tys. widzów!

Zieloni zremisowali pojedynek z Dolcanem, ale emocji z pewnością nie brakowało. Działacze mają nadzieję, że w równie licznym gronie zjawią się kibice 29 sierpnia o godz. 17, kiedy Warta podejmować będzie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane