I Liga | 2009-08-16 21:17:58 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: Ks Warta Poznań
Długie kolejki przy kasach i kompletny brak miejsc siedzących - takich tłumów nie było w "ogródku" co najmniej od barażowego meczu o awans do II ligi z Unią Janikowo. Ligowa premiera Warty w Poznaniu zgromadziła grubo ponad 2,5 tys. widzów!
Zieloni zremisowali pojedynek z Dolcanem, ale emocji z pewnością nie brakowało. Działacze mają nadzieję, że w równie licznym gronie zjawią się kibice 29 sierpnia o godz. 17, kiedy Warta podejmować będzie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.