I Liga | 2009-08-16 21:01:49 | Nadesłał: mickjagger | Źrodlo: inf. własna
Znicz Pruszków zdobył pierwsze w tym sezonie trzy oczka. W niedzielnym meczu 3. kolejki I ligi pruszkowianie przed własną publicznością pokonali GKP Gorzów 1:0. Gola na wagę trzech punktów zdobył Kamil Majewski.
Znicz Pruszków - GKP Gorzów Wlkp. 1:0 (1:0)
1:0 Kamil Majkowski 37. min
Żółte kartki: Norbert Jędrzejczyk - Paweł Kaczorowski
Sędziował: Jacek Walczyński (Lublin)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








