I Liga | 2009-08-08 19:16:41 | Nadesłał: mickjagger | Źrodlo: inf. własna
Walczące w poprzednim sezonie o awans do ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biała dość niespodziewanie straciło punkty w meczu 2. kolejki piłkarskiej I ligi. Na własnym stadionie podbeskidzianie zremisowali z beniaminkiem MKS-em Kluczbork 1:1.
Podbeskidzie Bielsko-Biała - MKS Kluczbork 1:1 (1:1)
1:0 Piotr Rokicki 8. min
1:1 Marcin Adamczyk 10. min
Żółte kartki: Piotr Rokicki, Clemence Matawu, Ndabenkulu Ncube - Paweł Odrzywolski, Michał Glanowski, Łukasz Szczepaniak, Tomasz Zieliński, Kamil Król, Tomasz Cieślak
Sędziował: Łukasz Śmietanka (Radom)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.