Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2009-08-08 19:16:41 | Nadesłał: mickjagger | Źrodlo: inf. własna

Podbeskidzie potyka się o MKS Kluczbork

Fot.: Artur Starz

Walczące w poprzednim sezonie o awans do ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biała dość niespodziewanie straciło punkty w meczu 2. kolejki piłkarskiej I ligi. Na własnym stadionie podbeskidzianie zremisowali z beniaminkiem MKS-em Kluczbork 1:1.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - MKS Kluczbork 1:1 (1:1)
1:0 Piotr Rokicki 8. min
1:1 Marcin Adamczyk 10. min

Żółte kartki: Piotr Rokicki, Clemence Matawu, Ndabenkulu Ncube - Paweł Odrzywolski, Michał Glanowski, Łukasz Szczepaniak, Tomasz Zieliński, Kamil Król, Tomasz Cieślak
Sędziował: Łukasz Śmietanka (Radom)

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane