I Liga | 2009-08-08 19:16:09 | Nadesłał: mickjagger | Źrodlo: inf. własna
ŁKS Łódź w kiepskim stylu zainaugurował w rozgrywkach I ligi. W wyjazdowym meczu przeciwko Dolcanowi Ząbki piłkarze z Łodzi odnotowali bezbramkowy remis, kończąc to spotkanie w "10".
Dolcan Ząbki - ŁKS Łódź 0:0
Żółte kartki: Grzegorz Lech, Robert Stawicki - Robert Łakomy, Dejan Ognjanovic
Czerwona kartka: Dejan Ognjanovic (75-za drugą żółtą, ŁKS)
Sędziował: Erwin Paterek (Lublin)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








