Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2009-08-08 19:16:09 | Nadesłał: mickjagger | Źrodlo: inf. własna

Falstart ŁKS-u w Ząbkach

Fot.: Dawid Ćmielewski

ŁKS Łódź w kiepskim stylu zainaugurował w rozgrywkach I ligi. W wyjazdowym meczu przeciwko Dolcanowi Ząbki piłkarze z Łodzi odnotowali bezbramkowy remis, kończąc to spotkanie w "10".

Dolcan Ząbki - ŁKS Łódź 0:0

Żółte kartki: Grzegorz Lech, Robert Stawicki - Robert Łakomy, Dejan Ognjanovic
Czerwona kartka: Dejan Ognjanovic (75-za drugą żółtą, ŁKS)
Sędziował: Erwin Paterek (Lublin)

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane