I Liga | 2009-08-04 13:15:16 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: pogonszczecin.info
Od wtorku na testach w Pogoni Szczecin przebywa 30-letni środkowy pomocnik Krzysztof Przytuła. Ostatnio był zawodnikiem Arki Gdynia.
Dotychczas oprócz Arki zawodnik reprezentował barwy Hutnika Kraków, Szczakowianki Jaworzno i Cracovii Kraków.
- Cieszę się, że jestem na testach w drużynie która wygrała w tak dobrym stylu swój pierwszy mecz. W Arce skończył mi się kontrakt. Miałem opcję wyjazdu za granicę jednak nic z tego nie wyszło. Nie mogłem dłużej czekać na rozwój sytuacji i przybyłem na testy do Pogoni Szczecin. - mówi testowany pomocnik.
Zawodnik sprawdzany będzie pod kątem przydatności do pierwszego zespołu podczas treningów i zapewne jutrzejszego meczu sparingowego z Polonią Płoty.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.