I Liga | 2009-06-15 23:09:18 | Nadesłał: Daniel Koniński | Źrodlo: mkskluczbork.pl
MKS Kluczbork, który w tym roku awansował na zaplecze Ekstraklasy, ma nowego trenera. Został nim Grzegorz Kowalski, który zastąpił Andrzeja Polaka.
Grzegorz Kowalski to były trener Ślęzy Wrocław. Wcześniej prowadził GKP Gorzów - drużynę, która obecnie gra w I lidze. Niedawno Ślęza grała baraż z GKP. W dwumeczu lepszy okazał się GKP, który wygrał 6:0, dzięki czemu zapewnił sobie utrzymanie na zapleczu Ekstraklasy.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








