Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2009-06-15 23:09:18 | Nadesłał: Daniel Koniński | Źrodlo: mkskluczbork.pl

Nowy trener w Kluczborku

Fot. Wojciech Szymański

MKS Kluczbork, który w tym roku awansował na zaplecze Ekstraklasy, ma nowego trenera. Został nim Grzegorz Kowalski, który zastąpił Andrzeja Polaka.

Grzegorz Kowalski to były trener Ślęzy Wrocław. Wcześniej prowadził GKP Gorzów - drużynę, która obecnie gra w I lidze. Niedawno Ślęza grała baraż z GKP. W dwumeczu lepszy okazał się GKP, który wygrał 6:0, dzięki czemu zapewnił sobie utrzymanie na zapleczu Ekstraklasy.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane