I Liga | 2009-06-09 21:12:01 | Nadesłał: Daniel Koniński | Źrodlo: inf. własna
OKS Start Otwock zremisował 1:1 z GKS Jastrzębie Zdrój w pierwszym spotkaniu barażowym o prawo gry w I lidze. Tym samym trzecia drużyna II ligi wschodniej nadal ma realne szanse na występy na zapleczu Ekstraklasy.
Rewanż odbędzie się w piątek, dwunastego czerwca, o godzinie 17:00.
OKS Start Otwock - GKS Jastrzębie Zdrój 1:1 (1:0)
1:0 Kuźmińczuk 44. min
1:1 Żbikowski 71. min
Żółte kartki: Stańczuk, Sobótka, Jędrzejczyk (Start) - Kukulski (GKS)
Sędzia: Michał Mularczyk (Skierniewice)
Widzów: 2000
Start: Bułka - Bobrowski, Jędrzejczyk, Warszawski, Kęska, Karaś, Wysocki (63. Sobótka), Stańczuk, Kuźmińczuk (87. Choiński), Luke Uzoma (90.+4 Augustyniak), Okafor-Agu.
GKS Jastrzębie: Kafka - Cichy, Wiśniewski, Wawrzyczek, Woźniak, Feruga (69. Adaszek), Copik (46. Gil), Wieczorek, Bednarek, Kukulski (69. Kostecki), Żbikowski.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.