Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2009-06-09 21:12:01 | Nadesłał: Daniel Koniński | Źrodlo: inf. własna

Remis w Otwocku, rozstrzygnięcie w piątek

Fot.: Dawid Ćmielewski

OKS Start Otwock zremisował 1:1 z GKS Jastrzębie Zdrój w pierwszym spotkaniu barażowym o prawo gry w I lidze. Tym samym trzecia drużyna II ligi wschodniej nadal ma realne szanse na występy na zapleczu Ekstraklasy.

Rewanż odbędzie się w piątek, dwunastego czerwca, o godzinie 17:00.

OKS Start Otwock - GKS Jastrzębie Zdrój 1:1 (1:0)

1:0 Kuźmińczuk 44. min
1:1 Żbikowski 71. min

Żółte kartki:
Stańczuk, Sobótka, Jędrzejczyk (Start) - Kukulski (GKS)

Sędzia:
Michał Mularczyk (Skierniewice)
Widzów: 2000

Start:
Bułka - Bobrowski, Jędrzejczyk, Warszawski, Kęska, Karaś, Wysocki (63. Sobótka), Stańczuk, Kuźmińczuk (87. Choiński), Luke Uzoma (90.+4 Augustyniak), Okafor-Agu.

GKS Jastrzębie:
Kafka - Cichy, Wiśniewski, Wawrzyczek, Woźniak, Feruga (69. Adaszek), Copik (46. Gil), Wieczorek, Bednarek, Kukulski (69. Kostecki), Żbikowski.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane