I Liga | 2009-06-05 19:30:52 | Nadesłał: mickjagger | Źrodlo: inf. własna
W szlagierowym spotkaniu 34. kolejki I ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zremisowało bezbramkowo ze Zniczem Pruszków. Podział punktów dla bielszczan oznacza pozostanie w I lidze, bowiem potknięcie gospodarzy tego spotkania wykorzystała kielecka Korona, która pokonała 1:0 Dolcan i to kielczanie zajęli trzecie miejsce dające grę w barażach.
Znicz szanse na awans bądź miejsce barażowe stracił kilka kolejek wcześniej, kiedy to gubił punkty ze słabszymi drużynami.
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Znicz Pruszków 0:0
Żółte kartki: Krzysztof Chrapek - Piotr Klepczarek II, Daniel Kokosiński, Emmanuel Ekwueme, Paweł Kaczmarek
Sędziował: Paweł Gil
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.