Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2009-06-05 19:30:52 | Nadesłał: mickjagger | Źrodlo: inf. własna

Podbeskidzie zostanie w I lidze

W szlagierowym spotkaniu 34. kolejki I ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zremisowało bezbramkowo ze Zniczem Pruszków. Podział punktów dla bielszczan oznacza pozostanie w I lidze, bowiem potknięcie gospodarzy tego spotkania wykorzystała kielecka Korona, która pokonała 1:0 Dolcan i to kielczanie zajęli trzecie miejsce dające grę w barażach.

Znicz szanse na awans bądź miejsce barażowe stracił kilka kolejek wcześniej, kiedy to gubił punkty ze słabszymi drużynami.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Znicz Pruszków 0:0

Żółte kartki: Krzysztof Chrapek - Piotr Klepczarek II, Daniel Kokosiński, Emmanuel Ekwueme, Paweł Kaczmarek
Sędziował: Paweł Gil

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane