Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2009-05-30 19:00:21 | Nadesłał: mickjagger | Źrodlo: inf. własna

Podbeskidzie zwiększa napięcie

Podbeskidzie Bielsko-Biała zmarnowało okazję na zapewnienie sobie gry w barażach o ekstraklasę przegrywając w sobotnim meczu 33. kolejki I ligi z GKS-em Katowice 0:1. Gola dla GieKSy zdobył w drugiej odsłonie Piotr Plewnia i dzięki wygranej katowiczanie wciąż mają szanse na utrzymanie się w I lidze bez konieczności gry w barażach.

GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 (0:0)
1:0 Piotr Plewnia 53. min

Żółte kartki: Damian Mielnik, Jacek Gorczyca - Krzysztof Zaremba
Sędziował: Paweł Pskit

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane