I Liga | 2009-05-30 19:00:21 | Nadesłał: mickjagger | Źrodlo: inf. własna
Podbeskidzie Bielsko-Biała zmarnowało okazję na zapewnienie sobie gry w barażach o ekstraklasę przegrywając w sobotnim meczu 33. kolejki I ligi z GKS-em Katowice 0:1. Gola dla GieKSy zdobył w drugiej odsłonie Piotr Plewnia i dzięki wygranej katowiczanie wciąż mają szanse na utrzymanie się w I lidze bez konieczności gry w barażach.
GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 (0:0)
1:0 Piotr Plewnia 53. min
Żółte kartki: Damian Mielnik, Jacek Gorczyca - Krzysztof Zaremba
Sędziował: Paweł Pskit
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.