I Liga | 2009-05-17 21:02:58 | Nadesłał: mickjagger | Źrodlo: inf. własna
Znicz Pruszków zanotował kolejną porażkę w końcówce sezonu. Walczący o awans do ekstraklasy pruszkowianie najwyraźniej zrezygnowali z dalszej walki, przegrywając w niedzielę z Górnikiem Łęczna 0:2.
Znicz Pruszków - Górnik Łęczna 0:2 (0:1)
0:1 Kamil Stachyra 38. min
0:2 Prejuce Nakoulma 49. min
Żółte kartki: Gerdas Aleksa, Mikołaj Misiuk (obaj Znicz)
Sędziował: Mariusz Złotek
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








