Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2009-05-17 14:07:21 | Nadesłał: mickjagger | Źrodlo: inf. własna

Wisła Płock pokonała GKP Gorzów

Wisła Płock pokonała 3:2 GKP Gorzów w pierwszym niedzielnym meczu 31. kolejki piłkarskiej I ligi. Dzięki wygranej "Nafciarze" zapewnili sobie utrzymanie na zapleczu ekstraklasy, natomiast GKP szanse na utrzymanie ma raczej matematyczne - przy odrobinie szczęścia liczyć może na lokatę w strefie barażowej.

Wisła Płock - GKP Gorzów Wlkp. 3:2 (0:1)
0:1 Mouhamadou Traore 21. min
1:1 Tomasz Grudzień 48. min
1:2 Mateusz Piątkowski 50. min (karny)
2:2 Kamil Gęśla 79. min
3:2 Tomasz Grudzień 83. min

Żółte kartki: Mateusz Żytko, Sławomir Jarczyk (obaj Wisła)
Sędziował: Cezary Smoleński

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane