I Liga | 2009-05-17 14:07:21 | Nadesłał: mickjagger | Źrodlo: inf. własna
Wisła Płock pokonała 3:2 GKP Gorzów w pierwszym niedzielnym meczu 31. kolejki piłkarskiej I ligi. Dzięki wygranej "Nafciarze" zapewnili sobie utrzymanie na zapleczu ekstraklasy, natomiast GKP szanse na utrzymanie ma raczej matematyczne - przy odrobinie szczęścia liczyć może na lokatę w strefie barażowej.
Wisła Płock - GKP Gorzów Wlkp. 3:2 (0:1)
0:1 Mouhamadou Traore 21. min
1:1 Tomasz Grudzień 48. min
1:2 Mateusz Piątkowski 50. min (karny)
2:2 Kamil Gęśla 79. min
3:2 Tomasz Grudzień 83. min
Żółte kartki: Mateusz Żytko, Sławomir Jarczyk (obaj Wisła)
Sędziował: Cezary Smoleński
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.