I Liga | 2009-05-09 18:55:11 | Nadesłał: mickjagger | Źrodlo: inf. własna
Podbeskidzie Bielsko-Biała pewnie pokonało Stal Stalową Wolę w meczu 29. kolejki piłkarskiej I ligi. Bielszczanie wygrali 3:0 przez niemal godzinę grając w przewadze jednego zawodnika, po tym jak już w 25. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał piłkarz Stalo Abel Salami.
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Stalowa Wola 3:0 (1:0)
1:0 Sławomir Cienciała 36. min
2:0 Clemence Matawu 68. min
3:0 Krzysztof Chrapek 87. min
Żółte kartki: Paweł Żmudziński, Łukasz Matusiak, Damian Świerblewski - Daniel Treściński, Abel Salami
Czerwona kartka: Abel Salami (25-za drugą żółtą, Stal)
Sędziował: Jarosław Chmiel
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.