Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2026-01-04 14:33:08 | Nadesłał: Magdalena Ćmielewska | Źrodlo: inf. prasowa

Nowy sztab Legii Warszawa

Legia Warszawa przedstawia sztab, którego liderem jest trener Marek Papszun.

Do sztabu szkoleniowego dołączają: asystenci trenera Artur Węska i Marek Wasiluk, trener bramkarzy Maciej Kowal, asystent trenera bramkarzy Paweł Szajewski, trener przygotowania fizycznego Michał Garnys, trener analityk Łukasz Cebula oraz trener mentalny Paweł Frelik.

Sztab Legii Warszawa

Trener: Marek Papszun
Asystent trenera: Artur Węska
Asystent trenera: Inaki Astiz
Asystent trenera: Marek Wasiluk
Trener bramkarzy: Maciej Kowal
Asystent trenera bramkarzy: Paweł Szajewski
Trener przygotowania motorycznego: Michał Garnys
Trener przygotowania motorycznego: Sebastian Bascon Lopez
Trener analityk: Łukasz Cebula
Trener analityk: Maciej Krzymień
Analityk danych: Bartłomiej Kuźma
Trener mentalny: Paweł Frelik
Szef działu motoryczno-medycznego: Bartosz Bibrowicz
Dyrektor I drużyny: Konrad Paśniewski
Kierownik ds. I drużyny: Paweł Feliciak
Lekarz: Mateusz Dłutowski
Lekarz: Marcin Tusiński
Szef fizjoterapeutów: Bartosz Kot
Fizjoterapeuta: Kacper Balcerak
Fizjoterapeuta: Maciej Treutz-Kuszyński
Fizjoterapeuta: Giovani Mangano
Fizjoterapeuta: Jakub Wyłupek
Szef kuchni: Michał Matuszewski
Kucharz: Wojciech Wincenciak
Dietetyk: Urszula Somow
Kierownik LegiaLAB: Piotr Żmijewski
Kitman: Sebastian Wołowicz
Kitman: Piotr Kubeł

Klub informuje, że trener Krzysztof Dowhań pozostaje w strukturze klubu, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem w procesie szkolenia bramkarzy.

Drużyna rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej w niedzielę, 4 stycznia.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane