Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2025-09-08 22:04:13 | Nadesłał: Magdalena Ćmielewska | Źrodlo: inf. prasowa

Dawid Barnowski rozwiązał kontrakt z Wisłą

Dawid Barnowski nie będzie już reprezentował barw Nafciarzy. Kontrakt 23-letniego zawodnika został rozwiązany za porozumieniem stron.

Urodzony 11 lipca 2002 roku wahadłowy trafił do Wisły w styczniu na podstawie wolnego transferu. Wcześniej znajdował się w kadrze ekstraklasowego Ruchu Chorzów, chociaż w występach przeszkodziły mu problemy zdrowotne oraz Znicza Pruszków, z który w ciągu dwóch lat wywalczył awans do I ligi.

W poprzednim sezonie Barnowski wystąpił w 7 meczach I ligi, w których zobaczył 1 żółtą kartkę. W bieżącej kampanii sześciokrotnie znalazł się w kadrze meczowej, ale nie doczekał się debiutu w PKO Bank Polski Ekstraklasie.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane