Ekstraklasa | 2025-09-08 22:04:13 | Nadesłał: Magdalena Ćmielewska | Źrodlo: inf. prasowa
Dawid Barnowski nie będzie już reprezentował barw Nafciarzy. Kontrakt 23-letniego zawodnika został rozwiązany za porozumieniem stron.
Urodzony 11 lipca 2002 roku wahadłowy trafił do Wisły w styczniu na podstawie wolnego transferu. Wcześniej znajdował się w kadrze ekstraklasowego Ruchu Chorzów, chociaż w występach przeszkodziły mu problemy zdrowotne oraz Znicza Pruszków, z który w ciągu dwóch lat wywalczył awans do I ligi.
W poprzednim sezonie Barnowski wystąpił w 7 meczach I ligi, w których zobaczył 1 żółtą kartkę. W bieżącej kampanii sześciokrotnie znalazł się w kadrze meczowej, ale nie doczekał się debiutu w PKO Bank Polski Ekstraklasie.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.