Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2021-11-10 20:53:13 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: cracovia.pl

Jacek Zieliński powraca do Cracovii

Po ponad czterech latach przerwy na ławkę trenerską Pasów powraca Jacek Zieliński, który podpisał dziś umowę, wiążącą go z Cracovią do 30 czerwca 2023 roku.

60-letni szkoleniowiec podczas swojej poprzedniej kadencji prowadził piłkarzy Pasów na przestrzeni trzech sezonów - od końcówki 2014/15, aż do finiszu zmagań w sezonie 2016/17. Łącznie pełnił funkcję trenera Cracovii w 90 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach, osiągając średnią 1,43 "oczka" na mecz.

Pierwszy pobyt Jacka Zielińskiego w najstarszym Klubie sportowym w Polsce przyniósł nam wiele pięknych chwil, włącznie z pierwszym w historii Klubu awansem do eliminacji Ligi Europy UEFA w rozgrywkach 2015/16. Zespół pod wodzą szkoleniowca pozostawał także niepokonany w Wielkich Derbach Krakowa, dwukrotnie zwyciężając oraz dwa razy remisując.

Przez ostatnie lata Trener Zieliński prowadził kolejno Bruk-Bet Termalicę Nieciecza oraz Arkę Gdynia.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane