Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2021-09-10 21:26:02 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Prezes Artur Jankowski żegna się z Zagłębiem Lubin

Po ponad dwudziestu miesiącach pracy zakończyła się kadencja Pana Artura Jankowskiego na stanowisku Prezesa Zarządu. Dotychczasowy sternik Miedziowych, który z Zagłębiem osiągnął rekordowy zysk w historii Spółki, odchodzi z Klubu, aby podjąć nowe wyzwania zawodowe.

Pan Artur Jankowski rozpoczął pracę w Zagłębiu Lubin w grudniu 2019 roku. Od tamtego momentu sprawował funkcję Prezesa Zarządu i wraz z kończącą się V kadencją, odchodzi z miedziowej Spółki.

- Chciałbym wszystkim bardzo podziękować za współpracę na przestrzeni tych prawie dwóch lat. Ten okres spędzony w Zagłębiu Lubin był dla mnie cennym doświadczeniem i na pewno na długo zostanie w mojej pamięci. Dlatego korzystając z okazji, słowa podziękowania kieruję do wszystkich kibiców i bliskich osób, które w tym czasie mnie wspierały. Dziękuję również pracownikom i wszystkim naszym Partnerom. Dziękuję także Właścicielowi firmie KGHM Polska Miedź S.A za zaufanie i wsparcie. Na koniec dziękuję wszystkim moim kolegom z innych klubów oraz dziennikarzom, z którymi przez ten czas współpracowałem – powiedział Artur Jankowski, dotychczasowy Prezes Zarządu.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane