Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2020-09-11 19:34:13 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Acana Polska oficjalnym sponsorem Śląska Wrocław

Firma Acana Polska, będąca liderem rynku zoologicznego w Polsce, została oficjalnym sponsorem Śląska Wrocław. W ramach współpracy logotyp światowy dystrybutor jedzenia dla psów i kotów eksponowany będzie na spodenkach meczowych piłkarzy WKS-u. Umowa sponsorska obowiązywać będzie do końca sezonu 2020/21.

- Dziękujemy firmie Acana Polska za zaufanie i z dużą radością witamy ją wśród naszych oficjalnych sponsorów. Cieszymy się, że firma należąca do grona całosezonowych najemców lóż S-VIP na Stadionie Wrocław dostrzegła korzyści wynikające ze współpracy z naszym klubem i zdecydowała się zwiększyć swoje zaangażowanie sponsoringowe. Jesteśmy dumni, że na strojach meczowych Śląska Wrocław pojawi się teraz marka o zasięgu globalnym – podkreśla Piotr Waśniewski, prezes wrocławskiego klubu.

Acana Polska od 20 lat jest liderem rynku zoologicznego w naszym kraju. Specjalizuje się w dystrybucji najlepszego na świecie jedzenia oraz akcesoriów dla psów i kotów. Niezmiennie cieszy się zaufaniem milionów opiekunów czworonogów. Zdrowie zwierząt i spokój ducha właścicieli stanowią dla Acana Polska najwyższy priorytet.

- Rozwój klubu w wielu obszarach, który obserwowaliśmy w ostatnim czasie, z jednej strony napawał nas dużym optymizmem jako kibiców i jednocześnie partnerów biznesowych, ale z drugiej miał też kluczowe znaczenie przy podejmowaniu decyzji o poszerzeniu naszej współpracy. Czuję dużą satysfakcję, że Acana Polska będzie wspierać Śląsk Wrocław i wierzę, że wkrótce przyjdzie nam wspólnie cieszyć się z sukcesów klubu na miarę jego potencjału – zaznacza Dariusz Naworol, prezes zarządu Acana Polska.

Piłkarze Śląska Wrocław z logiem ACANA na spodenkach zagrają w sobotnim meczu z Lechem Poznań. ACANA to kanadyjska sucha karma dla psów i kotów, która powstaje w kuchni NorthStar. Koncepcja biologicznie odpowiedniego jedzenia ACANA jest prosta: odzwierciedlać świeżość i różnorodność mięs, do których jedzenia psy i koty są przystosowane. Dzięki karmie ACANA odżywianie czworonogów może przypominać żywienie, które wcześniej ofiarowała sama Matka Natura.

Więcej o produktach Acana Polska można przeczytać na stronie internetowej oficjalnego sponsora WKS-u.


fot. Krystyna Pączkowska/slaskwroclaw.pl


fot. Krystyna Pączkowska/slaskwroclaw.pl


fot. Krystyna Pączkowska/slaskwroclaw.pl

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane