Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2020-07-29 19:46:17 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Sielewski z nowym kontraktem

Kolejnym przedstawicielem Wisły Płock, który podpisał nowy kontrakt z klubem, został kapitan Bartłomiej Sielewski. Oprócz podstawowych obowiązków będzie miał także za zadanie wprowadzanie do kadry pierwszej drużyny młodych zawodników z drugiego zespołu oraz prowadzenie zajęć z utalentowaną młodzieżą z akademii.

35-letni Sielewski to wychowanek Wisły, który w Płocku spędził prawie całą karierę. Sezon 2019/2020 był dla Bartka dwunastym w niebiesko-biało-niebieskich barwach, w tym dziewiątym z rzędu. Popularny "Dino" barwy Nafciarzy reprezentuje bowiem nieprzerwanie od 23 czerwca 2011 roku, po tym jak wrócił do Wisły z rocznego pobytu w Piaście Gliwice.

Poza najdłuższym stażem w drużynie Sielewski może również pochwalić się największą liczbą występów w Wiśle Płock w XXI wieku (252), choć do rekordu Dariusza Romuzgi (261 występów) jeszcze trochę mu brakuje. W tym czasie zdobył też 23 bramki. Swój dorobek będzie mógł poprawić w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy, ponieważ właśnie przedłużył umowę do 30 czerwca 2021 roku.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane