Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2020-06-26 14:02:28 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Utalentowany młodzieżowiec dołączy do Wisły Płock

Młodzieżowcem z rocznika 2003, który przed sezonem 2020/2021 zasili szeregi Wisły Płock został Kacper Kondracki z GKS-u Bełchatów. Ofensywny pomocnik podpisał z Wisła trzyletni kontrakt, obowiązujący od 1 sierpnia 2020.

Kacper Kondracki na świat przyszedł 10 kwietnia 2003 w Tomaszowie Mazowieckim, ale od kilku sezonów związany był z GKS-em Bełchatów. W rundzie jesiennej rozgrywek 2019/2020 zagrał w 19 spotkaniach w I lidze wojewódzkiej B1 Junior Młodszy Łódzkiego Związku Piłki Nożnej (ŁZPN) i strzelił w nich 18 goli. Kilkukrotnie znalazł się także w kadrze meczowej bełchatowian na mecze w Fortuna 1. Lidze.

- Wisła Płock to klub ekstraklasowy, więc długo się nie zastanawiałem. W samych superlatywach wypowiadali się o nim znani mi z Bełchatowa Damian Michalski i Dawid Kocyła, a nie będę ukrywał, że to także nakłoniło mnie do podjęcia tej decyzji. Mam też nadzieję, że jeśli zajdzie taka potrzeba, to będę mógł liczyć na ich pomoc. Mogę zapewnić, że na pewno będę dawał z siebie wszystko na treningach i liczę, że otrzymam szansę, ponieważ moim długofalowym celem będzie wywalczenie sobie miejsca w podstawowej jedenastce Nafciarzy - powiedział Kacper Kondracki, tuż po podpisaniu kontraktu.

Co więcej, zawodnik z bardzo dobrej strony pokazał się również w grze wewnętrznej Wisły II Płock z Wisłą Płock U-19 (5:3), w której dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Już niedługo Kacper rozpocznie przygotowania do nowego sezonu z pierwszym zespołem niebiesko-biało-niebieskich.


fot. Sebastian Wiciński / Wisła Płock S.A.


fot. Sebastian Wiciński / Wisła Płock S.A.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane