Ekstraklasa | 2020-05-14 01:13:45 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Zmiany w sztabie medycznym Arki. Za porozumieniem stron rozwiązane zostały umowy z Piotrem Jasińskim oraz Marcinem Uznańskim.
Pierwszy pełnił do tej pory funkcję koordynator sztabu medycznego jako fizjoterapeuta i specjalista odnowy biologicznej. Pracował w sztabie pierwszej drużyny od kwietnia 2017 roku. Pełnił w nim funkcję fizjoterapeuty i pod okiem Marka Gaduły zbierał niezbędne doświadczenie, by w listopadzie po jego odejściu zastąpić go na funkcji koordynatora. Drugi dołączył do sztabu w listopadzie 2019 roku. Przed Arką współpracował m.in. z piłkarzami ręcznymi Arki Gdynia, zawodniczkami gdyńskiego GTPR-u, a także siatkarzami AZS AWF Gdańsk.
Do sztabu medycznego Arki dołączyli:
Krystian Czapiewski: Urodził się 4 marca 1993 roku w Kościerzynie. W wieku 18 lat przeniósł się do Trójmiasta, gdzie rozpoczął swoją przygodę z fizjoterapią. Jest Dyplomowanym Fizjoterapeutą AWFiS Gdańsk.
Doświadczenie zdobywał w kilku trójmiejskich placówkach rehabilitacyjnych oraz na licznych kursach i szkoleniach. Współpracował m.in. z koszykarzami Asseco Arka Gdynia oraz Trefla Sopot. Na swoim koncie posiada dwa złote oraz dwa srebrne medale Mistrzostw Polski zdobyte z drużyną Asseco Arka Gdynia U20 i U18 w latach 2017-2019.
Jordan Kordykiewicz: Urodził się 27 listopada 1997 roku w Elblągu. W wieku 12 lat wraz z rodziną przeprowadził się do Anglii. W roku 2016 ukończył Sports & Exercise Science level 3 w Barnsley Sports College i wrócił do Polski po prawie 7 latach. W roku 2019 uzyskał dyplom licencjata fizjoterapii na AWFiS Gdańsk.

Jordan Kordykiewicz fot. Michał Puszczewicz arka.gdynia.pl

Krystian Czapiewski fot. Michał Puszczewicz arka.gdynia.pl
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.