Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2020-02-19 21:47:07 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: cracovia.pl

Sylwester Lusiusz na dłużej w Pasach

Kolejny ważny element zespołu przedłuża swoją umowę z najstarszym Klubem sportowym w Polsce. Przez kolejne lata pasiaste barwy reprezentować będzie Sylwester Lusiusz, który podpisał kontrakt, obowiązujący do końca czerwca 2024 roku.

Młody gracz swoją karierę rozpoczynał w zespołach Iskry Przysietnica oraz Karpat Krosno. Szybko, bo w wieku niespełna piętnastu lat przeniósł się z nich jednak do Cracovii, w której przeszedł drogę od juniora do zespołu seniorów. W 2018 roku był jednym z filarów zespołu, który zdobył wicemistrzostwo Centralnej Ligi Juniorów, grając w nim pełne 90 minut w niemal każdym spotkaniu.

Od początku trwającego sezonu możemy regularnie oglądać go na boiskach PKO BP Ekstraklasy. Do tej pory wystąpił w osiemnastu spotkaniach ligowych oraz dwóch Totolotek Pucharu Polski, stając się jednym z kluczowych graczy zespołu Trenera Michała Probierza. Został jednocześnie dostrzeżony przez selekcjonera młodzieżowej reprezentacji Polski, Czesława Michniewicza, uczestnicząc w kilku zgrupowaniach kadry U-21.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane