Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2019-11-14 15:21:41 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Trener Sobolewski najlepszy w październiku

Do tytułu trenera miesiąca września Radosław Sobolewski dołożył kolejne wyróżnienie. W głosowaniu przedstawicieli drużyn PKO Bank Polski Ekstraklasy szkoleniowiec Wisły Płock najlepszy okazał się również w październiku.

Od wygranej z Legią Warszawa (1:0) Wisła Płock szła jak burza. W listopadzie co prawda do końca dobiegła seria zwycięstw, ale sześć kolejnych triumfów jest rekordową serią Wisły w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Tylko w październiku Wisła Płock okazała się lepsza od Arki Gdynia (4:1), Korony Kielce (1:0) oraz Jagiellonii Białystok (3:1), a oprócz Wisły komplet punktów w tym czasie zgarnęli jeszcze tylko zawodnicy Piasta Gliwice, prowadzeni przez trenera Waldemara Fornalika.

Szkoleniowcy drużyn PKO Bank Polski Ekstraklasy postanowili powtórzyć swój wrześniowy wybór i trenerem października 2019 wskazali opiekuna Nafciarzy Radosława Sobolewskiego, który po statuetkę sięgnął drugi raz z rzędu.

Trener Sobolewski goni więc obecnego selekcjonera reprezentacji Polski - Jerzego Brzęczka, który pracując w Wiśle triumfował we wrześniu i w grudniu 2017 oraz w kwietniu 2018.


TRENER MIESIĄCA PKO BANK POLSKI EKSTRAKLASY 2019/2020

Październik 2019 - Radosław Sobolewski (Wisła Płock)
Wrzesień 2019 - Radosław Sobolewski (Wisła Płock)
Sierpień 2019 - Vitezslav Lavicka (Śląsk Wrocław)
Lipiec 2019 - Kosta Runjaic (Pogoń Szczecin)

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane