Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2018-09-04 18:21:22 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Adam Deja w Arce

Defensywny pomocnik Adam Deja z Arką Gdynia podpisał kontrakt do 30 czerwca 2019 roku.

Ostatnio w barwach Cracovii za kadencji trenera Michała Probierza, który sprowadzał go z Podbeskidzia Bielsko-Biała rozegrał 16 spotkań (14 w lidze i 2 w Pucharze Polski).

Wcześniej w Ekstraklasie grał w Podbeskidziu (od sezonu 2013/14 do 2015/16). Łącznie rozegrał tam w lidze 73 mecze/1 bramka plus 7 w Pucharze Polski. Potem po spadku zaliczył jeszcze w sezonie 2016/17 26 spotkań w 1 lidze.

- Po analizach z trenerem doszliśmy do wniosku, że chcemy mieć alternatywę dla pozycji nr 6. Obecnie typowym zawodnikiem na tej pozycji jest Dawid Sołdecki i uznaliśmy, że jest potrzebne tu uzupełnienie wyboru. Adam ma 25 lat i jest doświadczonym zawodnikiem, ma za sobą sporo występów w Ekstraklasie. Jeśli chodzi o skrzydłowych, patrząc na skład mamy sporą alternatywę. Jest Zarandia, Młyński, Łoś, dochodzi po kontuzji Marcus, a także ostatnio w tej roli próbowany był doświadczony Siemaszko. Stąd wybór dotyczący kontraktu z Adamem Deją i uzupełnienia składu na tej pozycji - powiedział doradca ds. sportowych Piotr Włodarczyk.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane