Ekstraklasa | 2018-08-31 14:06:06 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
19-letni Mateusz Żyro został wypożyczony do beniaminka LOTTO Ekstraklasy do końca sezonu. Umowa przewiduje opcję skrócenia wypożyczenia w przerwie zimowej.
W bieżących rozgrywkach wychowanek Legii wystąpił w trzech meczach LOTTO Ekstraklasy: z KGHM Zagłębiem Lubin (jego debiut), Koroną Kielce i Piastem Gliwice. Młody stoper zagrał również w pierwszym meczu III rundy eliminacji Ligi Europy UEFA. Łącznie w I zespole Legii spędził na boisku 272 minuty.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








