Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2018-07-17 16:54:50 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Marcus da Silva na kolejny rok w Arce

Marcus da Silva zostaje w Arce. Zawodnik podpisał z klubem umowę, która będzie obowiązywać do 30 czerwca 2019 roku.

Do Arki przyszedł z Orkana Rumia. Grywał w takich polskich klubach jak Piast Choszczno, Czarni Żagań, Zdrój Ciechocinek czy GKS Bełchatów (tu w Ekstraklasie rozegrał 20 spotkań w sezonie 2010/11).

Najlepszy był dla Marcusa sezon 2012/13. W 31 meczach zdobył 15 bramek i został wicekrólem strzelców 1. ligi. Sezon później zdobył w lidze 9 bramek w 28 meczach ligowych. W kolejnym sezonie 2015/16 w 32 meczach zdobył 8 bramek (7 liga i 1 PP).

Po awansie do Ekstraklasy, w sezonie 2016/17 zagrał w 30 spotkaniach i zdobył 7 bramek. W Pucharze Polski "dorzucił" 6 występów i 1 gola.

W ub. sezonie zagrał w 20 spotkaniach w lidze, Pucharze Polski, Lidze Europy i Superpucharze.

Łącznie w Arce rozegrał 173 spotkania i zdobył 50 bramek.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane