Ekstraklasa | 2018-07-11 14:59:07 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: slaskwroclaw.pl
Portugalczyk przedłużył swój kontrakt z wrocławskim klubem. Augusto związał się z WKS-em roczną umową z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.
30-latek rozpocznie niebawem swój trzeci sezon w Śląsku Wrocław. Do tej pory w barwach Trójkolorowych rozegrał 36 spotkań. Najpierw występował jako lewy obrońca, lecz trener Tadeusz Pawłowski znalazł mu nową pozycję na boisku. Augusto jako środkowy pomocnik otrzymał nowe życie. Odkąd wrócił do składu w meczu z Górnikiem Zabrze, zagrał we wszystkich kolejnych meczach w pełnym wymiarze czasowym, spisując się w nich bez zarzutu.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.