Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2018-07-09 13:31:00 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

W sobotę prezentacja Korony Kielce

Mnóstwo atrakcji przygotowała Korona Kielce dla swoich kibiców na prezentację zespołu przed rozpoczęciem nowego sezonu. Uroczysta impreza po kilku latach wraca na kielecki Rynek, gdzie znowu zrobi się żółto-czerwono.

Nie ma co ukrywać, że ostatnie tygodnie kibiców piłki nożnej zdominował mundial w Rosji. W dniu prezentacji odbędzie się także mecz o III miejsce Mistrzostw Świata. Ale nic straconego! Korona Kielce wraz z Urzędem Miasta Kielce zorganizowała strefę kibica, w której na wielkim telebimie obejrzymy mały finał czempionatu w Rosji. Serdecznie zapraszamy już od godziny 16.00 na wspólne piłkarskie emocje.

W międzyczasie na scenie przeprowadzone zostaną konkursy, w których do wygrania i złapania będzie ponad 100 nagród. Oprócz tego na Rynku będzie można kupić klubowe pamiątki oraz premierowo nabyć nową meczową koszulkę Korony Kielce, w której piłkarze będą grali w sezonie 2018/2019.

Partner techniczny Korony Kielce czyli marka Puma przygotuje turnieje w FIFA, mini turniej w piłkarzyki, dodatkowe konkursy dla najmłodszych. Będzie można skorzystać także z profesjonalnego badania stóp i porad rehabilitanta.

Podczas imprezy prowadzone będą zapisy do Klubu Kibiców (Nie) Pełnosprawnych oraz na mecz wyjazdowy do Zabrza, w którym Żółto-czerwoni rozpoczną swoje zmagania ligowe.

Około godziny 18.30 (po zakończeniu meczu) na scenie zaprezentują się piłkarze Korony, których będziemy oglądać w tym sezonie. Oczywiście powitani zostaną także ci nowi, którym prezes Krzysztof Zając wręczy koszulki meczowe z ich nazwiskami.

Zapraszamy w sobotę 14 lipca na Rynek. Sponsorem prezentacji jest firma Lewiatan.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane