Ekstraklasa | 2018-05-13 21:35:21 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl
Wisła Kraków w dzisiejszym meczu przy R22 zremisowała z Lechem Poznań 1:1. Na boisku nie zabrakło również Marcina Wasilewskiego, który swoim szesnastym występem w barwach Białej Gwiazdy spełnił warunek niezbędny do automatycznego przedłużenia kontraktu z Wisłą Kraków na kolejny sezon.
„Wasyl” po pięcioletnim pobycie w Leicester City, okraszonym zdobyciem tytułu mistrza Anglii, w listopadzie 2017 roku zdecydował się podpisać kontrakt z Wisłą Kraków. Środkowy obrońca rozegrał w tym sezonie wystarczającą liczbę minut, która zagwarantowała mu przedłużenie obowiązującego go kontraktu z klubem do końca czerwca 2019 roku.
Z Białą Gwiazdą na piersi Marcin rozegrał jak dotąd 16 spotkań, a swojego jedynego gola w tym sezonie strzelił 13 grudnia 2017 roku, przeciwko w Cracovii, otwierając tym wygrane 4:1 195. Derby Krakowa.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.