Ekstraklasa | 2018-05-09 20:17:02 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: legia.com
Legia Warszawa wygrała 3:2 z Wisłą Płock po dwóch trafieniach Cafu oraz bramce Michała Kucharczyka. Legioniści zwycięskiego gola strzelili w 88. minucie, grając w osłabieniu. Dzięki wygranej mistrzowie Polski umocnili się na pierwszym miejscu w tabeli.
Legia Warszawa - Wisła Płock 3:2 (1:0)
Bramki: Cafu 35', 87', Kucharczyk 71' - Dźwigała 78', Biliński 83'
Legia: Malarz - Hlousek, Mauricio, Astiz, Vesović - Philipps, Antolić (Remy 82') - Szymański, Pasquato (Broź 62'), Cafu - Eduardo (Kucharczyk 69').
Wisła: Dahne - Reca, Dźwigała, Uryga, Stefańczyk - Furman, Szymański - Varela (Byrtek 90'), Stilić, Łukowski (Biliński 65') - Kante.
Czerwona kartka: Mauricio 81'
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.