Ekstraklasa | 2018-05-06 18:47:56 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl
34. kolejkę Lotto Ekstraklasy Wiślakom przyszło spędzić w Kielcach. Przy Ściegiennego podopieczni Joana Carrillo próbowali przełamać serię sześciu meczów bez zwycięstwa w stolicy świętokrzyskiego. Tak też się stało - Biała Gwiazda czekając na kontry i wykorzystując je niemal perfekcyjnie, pokonała Złocisto-Krwistych 3:0 po dwóch golach Carlitosa i bramce Imaza.
Korona Kielce - Wisła Kraków 0:3 (0:2)
0:1 López 5’
0:2 Imaz 43’
0:3 López 70’
Korona: Alomerović - Rymaniak, Kecskes, Kovacević, Gardawski - Możdżeń (63’ Kosakiewicz) - Cebula, Janjić, Cvijanović (69’ Kiełb), Jukić (46’ Soriano) - Kaczarawa
Wisła: Cuesta - Arsenić, Wasilewski, Veléz, Bartkowski - Halilović, Cywka, Llonch - Boguski (88’ Małecki), López (90' Ondrasek), Imaz (74’ Košťál)
Żółte kartki: Jukić, Alomerović, Kovacević, Gardawski - Boguski, Halilović
Sędziował: Łukasz Szczech z Kobyłki
Widzów: 7 867
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.