Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2018-05-06 18:47:56 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl

Biała Gwiazda pokonała Koronę

34. kolejkę Lotto Ekstraklasy Wiślakom przyszło spędzić w Kielcach. Przy Ściegiennego podopieczni Joana Carrillo próbowali przełamać serię sześciu meczów bez zwycięstwa w stolicy świętokrzyskiego. Tak też się stało - Biała Gwiazda czekając na kontry i wykorzystując je niemal perfekcyjnie, pokonała Złocisto-Krwistych 3:0 po dwóch golach Carlitosa i bramce Imaza.

Korona Kielce - Wisła Kraków 0:3 (0:2)
0:1 López 5’
0:2 Imaz 43’
0:3 López 70’

Korona: Alomerović - Rymaniak, Kecskes, Kovacević, Gardawski - Możdżeń (63’ Kosakiewicz) - Cebula, Janjić, Cvijanović (69’ Kiełb), Jukić (46’ Soriano) - Kaczarawa

Wisła: Cuesta - Arsenić, Wasilewski, Veléz, Bartkowski - Halilović, Cywka, Llonch - Boguski (88’ Małecki), López (90' Ondrasek), Imaz (74’ Košťál)

Żółte kartki: Jukić, Alomerović, Kovacević, Gardawski - Boguski, Halilović

Sędziował: Łukasz Szczech z Kobyłki

Widzów: 7 867

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane