Ekstraklasa | 2018-05-05 19:33:19 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: sandecja.pl
Po raz drugi w ciągu ostatnich tygodni Sandecja wygrała swoje spotkanie. Tym razem pokonany został Piast Gliwice. Dzięki tej wygranej Sandecja nadal liczy się w walce o utrzymanie.
Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice 2-1 (1-0)
Bramki: Filip Piszczek 27', Wojciech Trochim 90' - Tomasz Jodłowiec 56'.
Żółte kartki: Uros Korun, Jakub Czerwiński, Michal Papadopoulos.
Sandecja: Michał Gliwa - Jakub Bartosz (81' Bartłomiej Dudzic), Alexandru Benga, Dawid Szufryn, Patrik Mráz - Bartłomiej Kasprzak (71' Adrian Danek), Michal Piter-Bučko - Maciej Małkowski (78' Damir Šovšić), Wojciech Trochim - Filip Piszczek, Aleksandar Kolev.
Piast: Jakub Szmatuła - Martin Konczkowski, Jakub Czerwiński, Uroš Korun, Mikkel Kireskov - Thomas Hateley, Tomasz Jodłowiec - Saša Živec (90+4' Gerard Badía), Mateusz Szczepaniak (85' Martin Bukata), Marcin Pietrowski - Karol Angielski (64' Michal Papadopoulos).
Sędziował: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
Widzów: 1 374.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.