Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2018-05-05 19:33:19 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: sandecja.pl

Arcyważne zwycięstwo Sandecji z Piastem

Po raz drugi w ciągu ostatnich tygodni Sandecja wygrała swoje spotkanie. Tym razem pokonany został Piast Gliwice. Dzięki tej wygranej Sandecja nadal liczy się w walce o utrzymanie.

Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice 2-1 (1-0)

Bramki: Filip Piszczek 27', Wojciech Trochim 90' - Tomasz Jodłowiec 56'.

Żółte kartki: Uros Korun, Jakub Czerwiński, Michal Papadopoulos.

Sandecja: Michał Gliwa - Jakub Bartosz (81' Bartłomiej Dudzic), Alexandru Benga, Dawid Szufryn, Patrik Mráz - Bartłomiej Kasprzak (71' Adrian Danek), Michal Piter-Bučko - Maciej Małkowski (78' Damir Šovšić), Wojciech Trochim - Filip Piszczek, Aleksandar Kolev.

Piast: Jakub Szmatuła - Martin Konczkowski, Jakub Czerwiński, Uroš Korun, Mikkel Kireskov - Thomas Hateley, Tomasz Jodłowiec - Saša Živec (90+4' Gerard Badía), Mateusz Szczepaniak (85' Martin Bukata), Marcin Pietrowski - Karol Angielski (64' Michal Papadopoulos).

Sędziował: Krzysztof Jakubik (Siedlce).

Widzów: 1 374.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane