Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2018-04-26 12:20:42 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Stępiński na dłużej w Wiśle

Patryk Stępiński podpisał nowy, dwuletni kontrakt z Wisłą Płock. Oznacza to, że od teraz umowa bocznego obrońcy będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020, a co więcej zawarto w niej opcję przedłużenia o rok.

23-letni Stępiński do Płocka trafił prawie cztery lata temu - 29 sierpnia 2014 roku - z Widzewa Łódź. Pod względem stażu w zespole Nafciarzy oraz liczby występów jest jednym z naszych najbardziej doświadczonych zawodników i ustępuje jedynie Bartłomiejowi Sielewskiemu, Sewerynowi Kiełpinowi oraz Cezaremu Stefańczykowi.

Dotychczas w niebiesko-biało-niebieskiej koszulce zagrał 94 razy, więc powoli zbliża się granicy 100 występów w Wiśle. W trwającym sezonie 2017/2018 jedenastokrotnie pojawił się na boisku (835 minut) i zobaczył 3 żółte kartki. Od początku rundy wiosennej zmagał się z kontuzją.

Patryk to nie pierwszy piłkarz, który przedłużył kontrakt z naszym klubem. Wcześniej zrobili to: Damian Szymański, Jakub Łukowski, Arkadiusz Reca, Bartłomiej Sielewski, Cezary Stefańczyk oraz Giorgi Merebashvili.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane