Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2018-04-22 20:08:17 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: legia.com

Legia pokonała Wisłę w Krakowie

W 32. kolejce LOTTO Ekstraklasy Legia Warszawa wygrała z Wisłą Kraków na wyjeździe 1:0. Bramkę dla Wojskowych po pięknym uderzeniu z dystansu zdobył Cristian Pasquato. Wojskowi tracą zaledwie jeden punkt do prowadzącego w tabeli Lecha.

Wisła Kraków - Legia Warszawa 0:1 (0:1)

Bramka: Pasquato 43'

Wisła: Cuesta - Arsenić, Wasilewski, Velez, Palcić (Kostal 9') (Małecki 71') - Brlek, Cywka, Mitrovic - Imaz, Carlos Lopez, Halilović (Ondrasek 66').

Legia: Malarz - Hlousek, Pazdan, Astiz, Vesović - Philipps, Antolić (Remy 66') - Hamalainen (Broź 79'), Pasquato (Szymański 69'), Kucharczyk - Niezgoda.

Czerwona kartka: Niezgoda 61'

Sędziował: Mariusz Złotek z Gorzyc

Widzów: 23 156

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane