Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2018-04-07 21:55:14 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl

Remis Sandecji z Wisłą

W meczu 30. kolejki LOTTO Ekstraklasy Sandecja Nowy Sącz zremisowała z Wisła Kraków 0:0. Krakowianie kończą rundę zasadniczą na 7. miejscu a Sandecja na ostatnim.

Sandecja Nowy Sącz - Wisła Kraków 0:0 (0:0)

Sandecja: Gliwa - Danek, Benga, Szufryn (77’ Brzyski), Kraczunow, Mráz - Ksionz (87’ Piszczek), Kasprzak, Małkowski (72’ Šovšić), Trochim - Kolew

Wisła: Cuesta - Palčič, Wasilewski, Vélez, Bartkowski - Mitrović, Cywka, Llonch - Boguski (84’ Ondrašek), López (90+9’ Bałaniuk), Imaz (71’ Halilović)

Żółte kartki: Kraczunow - Palčič, Bartkowski, Llonch

Sędziował: Łukasz Szczech z Kobyłki

Widzów: 1 684

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane