Ekstraklasa | 2018-04-07 21:55:14 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl
W meczu 30. kolejki LOTTO Ekstraklasy Sandecja Nowy Sącz zremisowała z Wisła Kraków 0:0. Krakowianie kończą rundę zasadniczą na 7. miejscu a Sandecja na ostatnim.
Sandecja Nowy Sącz - Wisła Kraków 0:0 (0:0)
Sandecja: Gliwa - Danek, Benga, Szufryn (77’ Brzyski), Kraczunow, Mráz - Ksionz (87’ Piszczek), Kasprzak, Małkowski (72’ Šovšić), Trochim - Kolew
Wisła: Cuesta - Palčič, Wasilewski, Vélez, Bartkowski - Mitrović, Cywka, Llonch - Boguski (84’ Ondrašek), López (90+9’ Bałaniuk), Imaz (71’ Halilović)
Żółte kartki: Kraczunow - Palčič, Bartkowski, Llonch
Sędziował: Łukasz Szczech z Kobyłki
Widzów: 1 684
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.