Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2018-04-07 20:32:33 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: slaskwroclaw.pl

Remis w Wrocławiu

Podziałem punktów zakończył się ostatni mecz Śląska w rundzie zasadniczej. Wrocławianie 1:1 zremisowali z Koroną Kielce. Dla gospodarzy po raz 14. w sezonie trafił Robak. WKS zakończył fazę zasadniczą na 12. miejscu i w rundzie finałowej cztery z siedmiu meczów zagra na Stadionie Wrocław.

Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1:1 (1:0)
1:0 - Robak 45'
1:1 - Jukić 53'

Śląsk: Słowik - Dankowski, Celeban, Tarasovs, Cholewiak, Rieder (78. Pałaszewski), Kosecki (66. Srnić), Riera, Piech, Bergier (46. Pich), Robak

Korona: Hamrol - Rymaniak, Kovacević, Kecskes, Gardowski (77. Miś) - Petrak, Możdżeń - Cebula (57. Kaczarawa), Aankour, Janjić (71. Soriano)

Żółte kartki: Riera - Kovacević, Gardawski

Sędzia: Zbigniew Dobrynin

Widzów: 9 156

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane