Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2018-03-17 23:50:28 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: korona-kielce.pl

Remis Korony z Górnikiem

Aż cztery bramki zobaczyli kibice na Kolporter Arenie w mroźny sobotni wieczór. Korona Kielce zremisowała 2:2 z Górnikiem Zabrze, choć jeszcze w 63. minucie prowadziła 2:0. Po czerwonej kartce Jakuba Żubrowskiego goście zdołali doprowadzili do wyrównania.

Korona Kielce – Górnik Zabrze 2:2 (1:0)

Bramki: Cvijanović (2’k), Kaczarawa (63’) – Kallaste (69’s) – Wieteska (74’)

Korona: Alomerović – Rymaniak, Malarczyk, Kovacević, Dejmek, Kallaste – Żubrowski – Aankour (46’ Kiełb), Cvijanović (46’ Gardawski), Możdżeń – Kaczarawa (69’ Janjić)

Górnik: Loska – Wieska, Suarez, Bochniewicz, Koj – Matuszek, Wolniewicz (81’ Urynowicz) – Kądzior, Kurzawa, Wolsztyński – Angulo

Żółte kartki: Kaczarawa, Możdżeń, Żubrowski - Angulo

Czerwona kartka: Żubrowski (66’ z drugą żółtą)

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane