Ekstraklasa | 2018-03-10 23:31:25 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla-plock.pl
W meczu 27. kolejki LOTTO Ekstraklasy Wisła Płock pokonała Koronę Kielce 2:0 (0:0). Bramki dla Nafciarzy zdobyli w drugiej połowie Damian Byrtek i Giorgi Merebashvili.
Wisła Płock - Korona Kielce 2:0 (0:0)
1:0 - Damian Byrtek 51'
2:0 - Giorgi Merebashvili 88'
Wisła Płock: 30. Thomas Dähne - 20. Cezary Stefańczyk, 17. Damian Byrtek, 14. Adam Dźwigała, 18. Alan Uryga - 4. Damian Szymański, 21. Maksymilian Rogalski (46, 6. Damian Rasak) - 77. Konrad Michalak (73, 9.Arkadiusz Reca), 23. Semir Štilić, 10. Giorgi Merebashvili (90, 16. Oskar Zawada) - 29. José Kanté.
Korona Kielce: 33. Zlatan Alomerović - 11. Michael Gardawski (68, Sanel Kapidžić), 23. Elhadji Pape Djibril Diaw, 4. Piotr Malarczyk, 19. Ken Kallaste - 8. Mateusz Możdżeń, 14. Jakub Żubrowski - 22. Ivan Jukić (51, 7. Marcin Cebula), 31. Zlatko Janjić (76, 31. Goran Cvijanović), 27. Jacek Kiełb - 9. Nika Kacharava.
Żółte kartki: Rasak, Stefańczyk, Szymański, Dähne.
Sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).
Widzów: 4 097.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.