Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2018-02-27 22:53:36 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: zaglebie.com

Zagłębie wraca do wygrywania

W rozegranym w Niecieczy meczu 25. kolejki Lotto Ekstraklasy piłkarze KGHM Zagłębia Lubin pokonali Sandecję Nowy Sącz 1:0. Jedynego gola dla Miedziowych strzelił w 43. minucie gry Kamil Mazek.

Sandecja Nowy Sącz - KGHM Zagłębie Lubin 0:1 (0:1)
Kamil Mazek 43

Sandecja: 1. Michał Gliwa - 77. Jakub Bartosz, 5. Dawid Szufryn (72, 26. Filip Piszczek), 6. Płamen Kraczunow, 22. Patrik Mráz - 21. Mateusz Cetnarski (72, 29. Pawło Ksionz), 28. Michal Piter-Bučko, 38. Jakub Grič (46, 7. Grzegorz Baran), 10. Wojciech Trochim, 70. Tomasz Brzyski - 92. Aleksandyr Kolew.

KGHM Zagłębie: 30. Dominik Hładun - 4. Aleksandar Todorovski, 2. Bartosz Kopacz, 33. Ľubomír Guldan, 3. Saša Balić - 18. Filip Starzyński (68, 9. Arkadiusz Woźniak), 24. Jakub Tosik, 25. Adam Matuszczyk, 19. Filip Jagiełło (86, 14. Łukasz Janoszka), 6. Kamil Mazek (63, 11. Bartłomiej Pawłowski) - 26. Jakub Mareš.

żółte kartki: Grič, Kraczunow - Balić.

czerwona kartka: Płamen Kraczunow (66. minuta, Sandecja, za drugą żółtą).

sędziował: Łukasz Szczech (Warszawa).

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane