Ekstraklasa | 2018-02-28 20:29:30 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl
Wisła Kraków zremisowała z Korona Kielce 1:1 (1:1) w meczu 25. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Gola dla gospodarzy zdobył Imaz, dla gości trafił Kiełb.
Wisła Kraków - Korona Kielce 1:1 (1:1)
0:1 Kiełb 20’
1:1 Imaz 37’
Wisła: Cuesta - Palčič, Wasilewski (81’ Vélez), Bartkowski, Sadlok - Llonch, Cywka (87’ Halilović) , Mitrović - Boguski (79’ Bałaniuk), López, Imaz
Korona: Alomerović - Rymaniak, Diaw, Dejmek, Kallaste - Żubrowski, Cebula (66’ Gardawski) - Petrak (46’ Malarczyk), Możdżeń, Kiełb - Kaczarawa (46’ Cvijanović)
Żółte kartki: Llonch, Boguski - Diaw x2, Możdżeń
Czerwona kartka: Diaw (75’)
Sędziował: Piotr Lasyk z Bytomia
Widzów: 4 022
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.