Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2018-02-28 20:29:30 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl

Remis na R22

Wisła Kraków zremisowała z Korona Kielce 1:1 (1:1) w meczu 25. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Gola dla gospodarzy zdobył Imaz, dla gości trafił Kiełb.

Wisła Kraków - Korona Kielce 1:1 (1:1)
0:1 Kiełb 20’
1:1 Imaz 37’

Wisła: Cuesta - Palčič, Wasilewski (81’ Vélez), Bartkowski, Sadlok - Llonch, Cywka (87’ Halilović) , Mitrović - Boguski (79’ Bałaniuk), López, Imaz

Korona: Alomerović - Rymaniak, Diaw, Dejmek, Kallaste - Żubrowski, Cebula (66’ Gardawski) - Petrak (46’ Malarczyk), Możdżeń, Kiełb - Kaczarawa (46’ Cvijanović)

Żółte kartki: Llonch, Boguski - Diaw x2, Możdżeń

Czerwona kartka: Diaw (75’)

Sędziował: Piotr Lasyk z Bytomia

Widzów: 4 022

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane