Ekstraklasa | 2018-02-21 22:37:22 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: ekstraklasa.org
W związku z zachowaniem kibiców gości podczas meczu Legia Warszawa – Śląsk Wrocław w 23. kolejce LOTTO Ekstraklasy, na Śląsk nałożono kary: finansową w wysokości 15 tysięcy złotych oraz karę zakazu organizacji wyjazdu grupy kibiców na najbliższy mecz LOTTO Ekstraklasy.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








