Ekstraklasa | 2018-02-09 23:56:42 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: legia.com
W meczu 22. kolejki LOTTO Ekstraklasy Legia Warszawa wygrała z Zagłębiem Lubin 3:2. Pierwszy raz dwie bramki w jednym meczu w barwach Legii zdobył Jarosław Niezgoda, a w końcówce trzy punkty trafieniem z rzutu karnego zapewnił Miroslav Radović.
Zaglębie Lubin - Legia Warszawa 2:3 (0:1)
Bramki: Mares 46', 90' (k) - Niezgoda 16', 67', Radović 90' (k)
Zagłębie: Leciejewski - Balić, Kopacz, Guldan, Czerwiński - Kubicki (Żyra 76'), Matuszczyk - Pawłowski (Moneta 68'), Jagiełło, Janoszka (Janus 46') - Mares.
Rezerwowi: Hładun, Todorovski, Janus, Moneta, Starzyński, Woźniak, Żyra.
Legia: Malarz - Hlousek, Pazdan, Remy, Jędrzejczyk - Philipps, Mączyński, Antolić - Hamalainen, Niezgoda (Radović 86'), Szymański (Eduardo 46').
Rezerwowi: Cierzniak, Broź, Astiz, Kucharczyk, Pasquato, Radović, Eduardo.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.